С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Про передачу на

баланс майна комунальному

підприємству «Житлосервіс» Сарненської міської ради

Враховуючи Угоду про наміри між Сарненською міською територіальною громадою та DAI Global LLC щодо Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») від 17.08.2022,   договір про передачу від 09.12.2022 № HOVERLA - 2022 - 247, акт приймання-передачі від 13.12.2022, враховуючи звернення комунального підприємства «Житлосервіс» Сарненської міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати з балансу Сарненської міської ради на баланс комунального підприємства «Житлосервіс» Сарненської міської ради майно, визначене додатком 1 до цього рішення.
  2. Комунальному підприємству «Житлосервіс» Сарненської міської ради спільно із Сарненською міською радою провести приймання-передачу майна у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток 1 до рішення міської ради

23.12.2022 № 1124

Назва