С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

(VІII С К Л И К А Н Н Я)

07 грудня 2022 року

№ 1076

Враховуючи Угоду про наміри між Сарненською міською територіальною громадою та DAI Global LLC щодо Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») від 17.08.2022,   договір про передачу від 09.11.2022 № HOVERLA - 2022 - 177, акт приймання-передачі від 16.11.2022, звернення комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс»,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади майно згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Затвердити акт приймання-передачі майна від 16.11.2022, визначеного пунктом 1 цього рішення.
  3. Визначити балансоутримувачем майна, визначеного додатком 2 до цього рішення, комунальне підприємство Сарненської міської ради «Екосервіс».
  4. Сарненській міській раді спільно із балансоутримувачем, визначеним пунктом 3 цього рішення, провести приймання-передачу майна у порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток 1 до рішення міської ради

07.12.2022 № 1076

No./  №