, Головний редактор

№ 943 від 14 липня 2022 року "Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ С. КОПИЩЕ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ»

С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

 ( VІІІ  С К Л И К А Н Н Я )

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

                                    

14 липня 2022 року                                                                                     № 943            

                  

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

в постійне користування РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ

«РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ

ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ

С. КОПИЩЕ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ»

        

Розглянувши клопотання РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ С. КОПИЩЕ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ» та проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій в селі Копище, керуючись статтями 12, 122, 123, 125, 126  Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада                  

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ С. КОПИЩЕ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ» для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови в селі Копище.
  2. Надати РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ С. КОПИЩЕ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ» в постійне користування земельну ділянку площею 0.1038 га (кадастровий номер 5625485800:02:001:0042) для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови в селі Копище.
  3. РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ С. КОПИЩЕ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ» право користування земельною ділянкою оформити відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".
  4. РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ С. КОПИЩЕ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ» виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.
  5.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.).

 

 

 

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
№ 943 від 14 липня 2022 року "Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ С. КОПИЩЕ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ»».doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд заяви Кардаша Василя Петровича про постановку його на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд заяви Жиліної Юлії Василівни про постановку на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради дитини, позбавленої батьківського піклування, Ващик Світлани Володимирівни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд звернення старости Ремчицького старостинського округу № 6 Сарненської міської ради Доліда Л.В. про зняття з квартирного обліку у Ремчицькому старостинському окрузі №6 Сарненської міської ради Нікітіна"

Пошук документів