№ 856 від 16 лютого 2022 року "Про надання згоди Дебелому В.В. на зведення в установленому законодавством порядку виробничих та інших будівель і споруд та закладати багаторічні насадження"

16 лютого 2022  року                                                                                       № 856

Про надання згоди Дебелому В.В. на зведення

в установленому законодавством порядку

виробничих та інших будівель і споруд та

закладати багаторічні насадження

Розглянувши заяву Дебелого Віталія Васильовича, керуючись статтею 12  Земельного кодексу України, пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтею 25 Закону України «Про оренду землі», договором оренди землі від 01.04.2020, за погодженням із постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати Дебелому Віталію Васильовичу згоду на будівництво (зведення) на земельній ділянці в м. Сарни по вул. Соборній, 3Б в установленому порядку виробничих та інших будівель і споруд та закладати багаторічні насадження.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.).

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"

24 квітня 2024