№ 801 від 16 лютого 2022 року "Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів у межах м. Сарни"

16 лютого 2022 року                                                                                         № 801

Про надання дозволу на розроблення проєктів

землеустрою щодо відведення земельних ділянок

у власність громадянам для будівництва

індивідуальних гаражів у межах м. Сарни

Розглянувши заяви та подані відповідні документи громадян про надання у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів у межах м. Сарни,  керуючись статтями 12, 118, 121 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл громадянам на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів у межах м. Сарни згідно з додатком.

1. Проєкти землеустрою щодо відведення  земельних ділянок виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

Міський голова                                                                                Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення Сарненської

міської ради

16.02.2022 № 801