, Адміністратор

№832 від 17 квітня 2018 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Сарненському стадіону “Мрія” Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” Агропромислового комплексу ...

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

17 квітня 2018 року                                                                                  № 832

 

“Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

в постійне користування Сарненському стадіону “Мрія” Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” Агропромислового комплексу України в м. Сарни по вул. Я. Мудрого”

 

Розглянувши клопотання Сарненського стадіону “Мрія” Всеукраїнського         фізкультурно-спортивного        товариства          “Колос” Агропромислового комплексу України від 29.03.2018 та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування  інших  будівель  громадської  забудови   в   м.    Сарни    по   вул. Я. Мудрого, керуючись ст.ст. 12, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Сарненському стадіону “Мрія” Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” Агропромислового комплексу України для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в м. Сарни по вул. Я. Мудрого на території Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

 

  1. Надати Сарненському стадіону «Мрія» Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства “Колос” Агропромислового комплексу України в постійне користування земельну ділянку загальною площею 3985 га (кадастровий номер 5625410100:01:006:0106) - будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в м. Сарни по вул. Я. Мудрого за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

 

  1. Сарненському стадіону “Мрія” Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства  “Колос”  Агропромислового комплексу  України  право


користування земельною ділянкою оформити відповідно  до Закону  України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

 

  1. Сарненському стадіону “Мрія” Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства “Колос” Агропромислового комплексу України виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання рішення – на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

 

 

 

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                 С. Б. УСИК

Прикріплені файли
№832 від 17 квітня 2018 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Сарненському стадіону “Мрія” Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” Агропромислового комплексу ....docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 травня 2022
№ від 26 травня 2022 року "Про затвердження Порядку видачі довідок про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб "

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 травня 2022
№ від 25 травня 2022 року "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 04.12.2020 року № 412 «Про створення комісії з питань видалення зелених насаджень при виконавчому комітеті Сарненської міської ради»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 травня 2022
№ від 25 травня 2022 року "Про встановлення режиму роботи парасолі для виїзної торгівлі по вул. Широка у м. Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 травня 2022
№ від 25 травня 2022 року "Про роботу комунальної установи «Сарненський інклюзивно-ресурсний центр» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області та організацію освітнього процесу для осіб з особливими освітніми ..."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 травня 2022
№ від 25 травня 2022 року "Про включення до числа службового житла Сарненської міської ради квартири № 23, яка розташована в житловому будинку № 32, що в м.Сарни по вул.Широка"

Пошук документів