17 квітня 2018 року                                                                                 № 801

“Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

в постійне користування Регіональному сервісному центру МВС в Рівненській області в м. Сарни по вул. Гагаріна, 100”

Розглянувши клопотання Регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області від 05.03.2018 та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування в м. Сарни по вул. Гагаріна, 100, керуючись ст.ст. 12,  123  Земельного кодексу України, п. 34 ч. 1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Регіональному сервісному центру МВС в Рівненській області площею 1109 га (кадастровий номер 5625410100:01:038:0307) - для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, за рахунок земель, які обліковуються за МРЕВ ДАЇ в м. Сарни по вул. Гагаріна, 100 на території Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

1. Регіональному сервісному центру МВС в Рівненській області виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію контролю - на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                С. Б. УСИК

№801 від 17 квітня 2018 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Регіональному сервісному центру МВС в Рівненській області в м. Сарни по вул. Гагаріна, 100".docx

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"