17 квітня 2018 року                                                                                  № 790

«Про зменшення статутного капіталу комунального підприємства «Трудівник»»

Розглянувши звернення комунального підприємства «Трудівник» від 09.02.2018 № 37 про зменшення статутного капіталу підприємства (списаних основних засобів), керуючись статтею 78 Господарського кодексу України, статтями 25, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Зменшити статутний капітал комунального підприємства «Трудівник» на вартість списаних основних засобів в сумі 74999,92 грн. згідно додатку.

1. Додаток є невід’ємною частиною цього рішення.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю (М’якішев І.Ф.) та постійну комісію з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання - на першого заступника міського голови (Хомич В.А.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                     С.Б. УСИК

до рішення міської ради від 17.04.2018 № 790

П Е Р Е Л І К

основних засобів списаних комунальним підприємством «Трудівник»