№1515 від 07 серпня 2020 року "Про порядок денний ХХХХV позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання"

07 серпня 2020 року

№ 1515

«Про порядок денний ХХХХV позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання»

Відповідно до частини 14 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 3 статті 2.17 Регламенту Сарненської міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

Затвердити порядок денний ХХХХV позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання:

1. Про порядок денний та регламент роботи ХХХХV позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання.

Доповідає: Палієнко Т.Ф. – секретар ради.

1. Про надання згоди на укладення договору суперфіцію земельних ділянок в м. Сарни, по вул. Я.Мудрого, 1А та вул. Я.Мудрого.

Доповідає: Арсентєв А.О. – в.о.начальника відділу земельних ресурсів

СЕКРЕТАР РАДИ                                                               ТАМАРА ПАЛІЄНКО

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"