, Адміністратор

№1492 від 05 червня 2020 року "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Криницькій Галині Іванівні"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

                     

05 червня 2020 року                                                                                          № 1492    

 

“Про надання дозволу на виготовлення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельних ділянок в натурі

(на місцевості) гр. Криницькій Галині Іванівні”

 

             Розглянувши заяву гр. Криницької Галини Іванівни, жительки                   м. Сарни,  Адреса, 1, надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), беручи до уваги свідоцтва про право на спадщину за законом від 06.04.2019  зареєстровано в реєстрі за № 417 та  № 419,   керуючись ст.ст. 12, 81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 5 Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”  та п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  враховуючи висновок і рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада 

       

В И Р І Ш И Л А :     

 

  1. Надати дозвіл гр. Криницькій Галині Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства на території Сарненської міської ради загальною площею 5.79 га.

 

  1. Криницькій Галині Іванівні замовити розроблення  технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок у відповідності до чинного земельного законодавства.

                   

 

 

  МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                          СВІТЛАНА УСИК

                                                                                              

 

 

 

Пошук документів

Корисні посилання