, Адміністратор

№1489 від 05 червня 2020 року "визначення земельної ділянки, яка перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Сарни земельною ділянкою право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

                                                      

05 червня 2020 року                                                                                         №1489      

 

“Про визначення земельної ділянки, яка

перебуває в комунальній власності

територіальної громади м. Сарни земельною

ділянкою право оренди якої підлягає продажу

на конкурентних засадах (земельних торгах)”

 

         З метою здійснення заходів, спрямованих на врегулювання питання набуття права оренди на земельні ділянки несільськогосподарського призначення на аукціонах (земельних торгах), реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, забезпечення наповнення бюджету розвитку міста, керуючись статтями 12, 134, 135, 136 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновок і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :     

 

  1.   Визначити земельну ділянку несільськогосподарського призначення орієнтовною площею 0.4335 га в м. Сарни по вул. Суворова земельною ділянкою, право оренди якої  підлягає  продажу  на конкурентних засадах (земельних торгах).

 

  1. Дати  дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0.4335 га для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку  в м. Сарни по вул. Суворова за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

             

  1.       Доручити виконавчому комітету Сарненської міської ради в особі міського голови виступати замовником розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно пункту 2 даного рішення,  встановивши, що вартість проектної землевпорядної документації відшкодовує переможець аукціону.

 

  1. Уповноважити виконавчий комітет Сарненської міської ради в особі міського голови укласти з виконавцем торгів угоду про проведення торгів, в тому числі організацію процедури підготовки до торгів.

    

  1.    5.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання рішення – на в.о. начальника відділу земельних ресурсів (Арсентєва А.О.).

 

 

   МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                          СВІТЛАНА  УСИК

 

 

 

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання