№1477 від 05 червня 2020 року "Про надання дозволу КП «Екосервіс» на розроблення проектів землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок в межах м. Сарни"

05 червня 2020 року                                                                                          № 1477

“Про надання дозволу КП «Екосервіс» на

розроблення проектів землеустрою щодо

відведення в постійне користування земельних

ділянок в межах м. Сарни”

Розглянувши звернення КП «Екосервіс» від 27.04.2020, керуючись ст.ст. 12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”  та враховуючи висновок і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.      Надати дозвіл КП «Екосервіс» на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення в межах м. Сарни згідно додатку.
  2.    Проекти землеустрою щодо відведення  земельних ділянок виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.

1. Рішення Сарненської міської ради №1143 від 20.02.2019 та №860 від 26.06.2018 вважати такими, що втратили чинність.

1.        Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання рішення – в.о. начальника відділу земельних ресурсів (Арсентєв А.О.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                              Світлана УСИК

до рішення Сарненської

міської ради

№1477 від 05.06.2020 року