, Адміністратор

№933 від 28 вересня 2018 року "Про внесення змін до рішення міської ради від 20.07.2016 № 213 «Про затвердження Положення та складу тендерного комітету Сарненської міської ради (зі змінами)"

Р І Ш Е Н Н Я

28 вересня 2018 року

933


«Про внесення змін до рішення

міської ради від 20.07.2016 № 213

«Про затвердження Положення та

складу тендерного комітету Сарненської

міської ради (зі змінами)»

Керуючись статтями 8, 11 Закону України «Про публічні закупівлі», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги висновок та рекомендації постійних депутатських комісій міської ради та в інтересах територіальної громади, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до пункту 2 рішення Сарненської міської ради від 20.07.2016 № 213 «Про завтердження Положення та складу тендерного комітету Сарненської міської ради», зі змінами, виклавши його в наступній редакції:

«2. Затвердити тендерний комітет Сарненської міської ради в такому складі:

Голова тендерного комітету - Жабчик Андрій Васильович, заступник міського голови з питань бюджету та фінансів.

Члени тендерного комітету:

  • Козярчук Юрій Ярославович, начальник відділу ЖКГ та розвитку території;

  • Орешко Тетяна Григорівна, головний бухгалтер міськвиконкому;

  • Товкач Тетяна Павлівна, головний спеціаліст з юридичного забезпечення;

  • Малецька Анна Юріївна, головний спеціаліст з питань торгівлі, побуту і громадського харчування;

  • Капраль Галина Валеріївна, головний спеціаліст з питань соціального захисту та матеріально-технічного забезпечення;

  • Никитчук Оксана Юріївна, головний спеціаліст з питань публічних закупівель.

  1. Це рішення набирає чинності з дати прийняття та застосовується з 01 жовтня 2018 року, а в частині голови тендерного комітету застосовується з 19 вересня 2018 року.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сарненської міської ради з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання рішення на заступника міського голови з питань бюджету та фінансів (Жабчик А.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА С.Б. УСИК

Прикріплені файли
№933 від 28 вересня 2018 року "Про внесення змін до рішення міської ради від 20.07.2016 № 213 «Про затвердження Положення та складу тендерного комітету Сарненської міської ради (зі змінами)".doc

Останні документи

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2021 рік → Жовтень№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Дубки (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Кричильськ (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Поляна (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Пошук документів

Корисні посилання