, Адміністратор

№776 від 15 лютого 2018 року "Про продаж земельної ділянки несіль- ськогосподарського призначення у власність шляхом викупу гр. Особа, 1"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

15 лютого 2018 року                                                                                     № 776

 

“Про продаж земельної ділянки несіль- ськогосподарського призначення у власність шляхом викупу гр. Особа, 1”

 

Розглянувши заяву гр. Особа, 1 від 24.01.2018, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва і обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Варшавській, 2К, звіт з експертної грошової оцінки даної земельної ділянки, керуючись ст. ст. 12, 125, 127, 128 Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу гр. Особа, 1 для будівництва і обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Варшавській, 2К за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
  2. Затвердити ціну продажу земельної ділянки за результатами експертної грошової оцінки, проведеної ПП ЕКФ “Приватна справа” в сумі 165 854 грн. /сто шістдесят п’ять тисяч вісімсот п’ятдесят чотири гривні/.
  3. Продати гр. Особа, 1 у власність шляхом викупу земельну ділянку несільськогосподарського призначення загальною площею 4104 га (кадастровий номер 5625410100:01:034:0067) для будівництва і обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Варшавській, 2К за результатами експертної грошової оцінки.
  4. Особа, 1 заключити договір купівлі-продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення з моменту прийняття міською радою рішення про продаж земельної ділянки.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання рішення – на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                       С.Б. УСИК

Прикріплені файли
№776 від 15 лютого 2018 року "Про продаж земельної ділянки несіль- ськогосподарського призначення у власність шляхом викупу гр. Особа, 1".docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання