, Адміністратор

№773 від 15 лютого 2018 року "Про розгляд заяви гр. Особа, 1"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

15 лютого 2018 року                                                                                     № 773

 

“Про розгляд заяви гр. Особа, 1”

 

Розглянувши заяву гр. Особа, 1, жителя м. Сарни, вул. Адреса, 1, щодо надання дозволу на виділення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Сарни по вул. Л. Чайкіної, керуючись ст.12, 118, Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 

Відмовити гр. Особа, 1 у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0.0035 га для будівництва індивідуальних гаражів в м. Сарни по вул. Л. Чайкіної у зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки містобудівній документації.

 

 

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                             С.Б. УСИК

Прикріплені файли
№773 від 15 лютого 2018 року "Про розгляд заяви гр. Особа, 1".docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання