28 вересня 2018 року № 976

“Про розгляд заяви гр. Набухотного

Олександра Миколайовича

Розглянувши заяву гр. Набухотного Олександра Миколайовича, жителя м. Сарни, Адреса, 1, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів в м. Сарни по вул. Белгородській, 42 керуючись ст.12, 118, Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновок і рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити гр. Набухотному Олександру Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0.0042 га для будівництва індивідуальних гаражів в м. Сарни по вул. Белгородській, 42 у зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки містобудівній документації.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання рішення – на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА С.Б. УСИК

№976 від 28 вересня 2018 року "Про розгляд заяви гр. Набухотного Олександра Миколайовича".doc

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"