, Адміністратор

№838 від 17 квітня 2018 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Самойлик Галині Прохорівні в м. Сарни по вул. Старицького, 14"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

17 квітня 2018 року                                                                                    № 838

 

“Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Самойлик Галині Прохорівні

в м. Сарни по вул. Старицького, 14”

 

 

Розглянувши заяву від 27.03.2018 гр. Самойлик Галини Прохорівни, жительки м. Сарни, Адреса, 1, та проект землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), керуючись статтями 12, 118, 122, 121, 125, 126 Земельного кодексу України та п. 34 ч.1 ст. 26 закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Самойлик Галині Прохорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Сарни по вул. Старицького, 14 за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

 

  1. Передати гр. Самойлик Галині Прохорівні безоплатно у власність земельну ділянку (кадастровий номер - 5625410100:01:027:0075)  площею  0957 га - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Сарни по вул. Старицького, 14, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

 

  1. Самойлик Галині Прохорівні провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельну ділянку) відповідно до Закону України

«Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

 

  1. Самойлик Галині Прохорівні виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.


  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання рішення – начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М).

 

 

 

 

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                         С.Б. УСИК

Прикріплені файли
№838 від 17 квітня 2018 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Самойлик Галині Прохорівні в м. Сарни по вул. Старицького, 14".docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання