17 квітня 2018 року                                                                                       № 835

„Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої підлягає продажу

на конкурентних засадах (земельних торгах) по вул. Варшавській (біля стадіону ВПУ – 22)”

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) в м. Сарни по вул. Варшавській (біля стадіону ВПУ – 22), керуючись ст.ст. 12, 122, 124, 134, 136    Земельного кодексу України,  п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України

„Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) в м. Сарни по вул. Варшавській (біля стадіону ВПУ – 22) загальною площею 0.3961 га (кадастровий номер 5625410100:01:035:0006) – для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.
  2. Виконавчому комітету Сарненської міської ради провести державну реєстрацію права власності на земельну ділянку у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
  3. Передати право оренди земельної ділянки способом проведення аукціонних торгів та встановити наступні умови:
  • Стартовий розмір річної орендної плати 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що становить грошовий еквівалент 226428,77 грн. в рік. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 1886906,40 грн.
  • Значення кроку в розмірі 0.5 відсотка від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  • Термін права оренди – 5 років.

- Компенсація оплати вартості послуг по підготовці та проведенню торгів за рахунок коштів переможця аукціону (покупця) після проведення торгів.

1. Переможцю земельних торгів, який відмовився від підписання протоколу аукціону, укладення договору оренди земельної ділянки, проведення розрахунків в повному обсязі відповідно до умов договору та в терміни, визначені чинним законодавством і умовами договору, гарантійний внесок не повертається, результати торгів анулюються. До наступних торгів такий переможець не допускається та зобов’язаний сплатити неустойку в розмірі 50% від ціни, встановленої за результатами земельних торгів на рахунок Сарненської міської ради.

1. Здійснення контролю за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                              С. Б. УСИК

№835 від 17 квітня 2018 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) по вул. Варшавській (біля стадіону ВПУ – 22)".docx

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"