, Адміністратор

№792 від 17 квітня 2018 року "Про припинення (реорганізацію) комунального підприємства «Трудівник» шляхом приєднання до комунального підприємства «Екосервіс»"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

17 квітня 2018 року                                                                            № 792

 

«Про припинення (реорганізацію) комунального підприємства «Трудівник» шляхом приєднання до комунального підприємства «Екосервіс»»

 

 

Відповідно до статтей 104-107 Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців», статті 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», статті 17, пункту  30  частини  першої статті 26, частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Статутів Комунальних підприємств «Екосервіс» та «Трудівник», з метою поліпшення та оптимізації обслуговування населення міста, вдосконалення роботи комунальних підприємств, покращенню ефективності їх фінансово- господарської діяльності, враховуючи висновки та рекомендації постійних депутатських комісій, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Припинити комунальне підприємство «Трудівник» Сарненської міської ради (код ЄДРПОУ 13987410 юридична адреса: Рівненська область,  м.Сарни, вул. Матросова,2 ) шляхом реорганізації, а саме приєднання до комунального підприємства «Екосервіс» Сарненської міської ради.
 2. Установити строк проведення припинення (реорганізації) комунального підприємства «Трудівник» Сарненської міської ради три місяці з дня прийняття цього рішення.
 3. Встановити, що після припинення (реорганізації) майно, права та обов’язки комунального підприємства «Трудівник» Сарненської міської ради переходять до правонаступника комунального підприємства «Екосервіс» Сарненської міської ради.
 4. Утворити комісію з припинення (реорганізації) комунального підприємства «Трудівник» Сарненської міської ради, додається.


 1. Установити, що до комісії з припинення (реорганізації) комунального підприємства «Трудівник» Сарненської міської ради, переходять повноваження щодо здійснення керівництва і діяльності юридичної особи, комунального підприємства «Трудівник» на період до завершення реорганізації. Голова комісії з припинення (реорганізації), представляє комунальне підприємство «Трудівник» у відносинах з третіми особами.
 2. Визначити, що строк заявлення кредиторами своїх вимог до комунального підприємства «Трудівник» Сарненської міської ради, становить два місяці з дня оприлюднення рішення щодо припинення (реорганізації) юридичної особи.
 3. Комісії з    припинення   (реорганізації)   комунального   підприємства

«Трудівник» Сарненської міської ради:

 • у триденний термін з дати прийняття цього рішення повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення (реорганізації) комунального підприємства «Трудівник» Сарненської міської ради шляхом приєднання та подати йому в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відповідних записів.
 • забезпечити в   порядку   встановленому   законодавством,  попередження про вивільнення працівників в зв’язку з припиненням (реорганізацією) комунального підприємства «Трудівник» Сарненської міської ради, відповідно до пункту 1 статті 40 КзПП України.
 • забезпечити підготовку та подання державній  службі  зайнятості  списків осіб, які вивільняються у зв'язку з реорганізацією комунального підприємства «Трудівник» Сарненської міської ради.

 

- у

встановленому порядку, після закінчення строку для пред’явлення вимог

кредиторами, забезпечити складання передавального акту, який повинен містити відомості про склад майна, перелік пред’явлених кредиторами вимог та результатів їх розгляду положення про правонаступництво щодо всіх зобов’язань юридичної особи, що припиняється, включаючи зобов’язання, які оспорюються сторонами і в 15-денний строк подати його на затвердження Сарненській міській

раді.

 • вжити інших   заходів,  пов’язаних  з   припиненням   (реорганізацією)

комунального підприємства «Трудівник» Сарненської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством України.

 • після закінчення процедури приєднання, але не раніше 2-х місяців з дати оприлюднення повідомлення, передати документи державному реєстратору, необхідні для внесення державним реєстратором запису про припинення (реорганізацію) комунального підприємства «Трудівник» Сарненської міської ради в результаті його приєднання до комунального підприємства «Екосервіс» Сарненської міської ради.
 1. Виконавчому комітету Сарненської міської ради забезпечити внесення змін до установчих документів комунального підприємства «Екосервіс» Сарненської міської ради із включенням до нього всіх положень що стосуються правонаступництва після припинення (реорганізації) КП «Трудівник». Державну реєстрацію внесення змін до установчих документів комунального підприємства


«Екосервіс» Сарненської міської ради провести у встановленому законом порядку.

 1. Директору комунального підприємства «Екосервіс» забезпечити в порядку встановленому                  законодавством,  попередження  про  можливе майбутнє вивільнення працівників не пізніше як за два місяці до припинення (реорганізації) комунального підприємства «Трудівник»  Сарненської  міської ради шляхом приєднання до КП «Екосервіс», в зв’язку з оптимізацією штатної чисельності працівників КП «Екосервіс».
 2.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю (М’якішев І.Ф.).

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                      С.Б. УСИК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток до рішення Сарненської міської ради

№ 792 від 17.04.2018


Комісія

з припинення шляхом реорганізації, а саме приєднанням комунального підприємства «Трудівник» Сарненської міської ради

 

 

 

 

Голова комісії:

Микосянчик Олександр Степанович

Директор  комунального  підприємства

«Екосервіс»   ідентифікаційний                       номер 2836812772

Члени комісії:

Хомич Віктор Васильович

Головний інженер комунального підприємства                                            «Трудівник» ідентифікаційний номер 2283219634

Гайкевич Галина Олександрівна

Виконуюча  обов’язки  директора  КП

«Трудівник»  ідентифікаційний                        номер 2408102986

Нужна Ольга Юріївна

бухгалтер   комунального  підприємства

«Екосервіс»   ідентифікаційний                       номер 3427411882

Пархомчук Ніна Петрівна

бухгалтер   комунального  підприємства

«Трудівник»  ідентифікаційний                        номер 2300902564

Гуменюк Галина Володимирівна

юрист     комунального     підприємства

«Екосервіс»   ідентифікаційний                       номер 2853516326

Хомич Віктор Анатолійович

Перший   заступник   міського                голови, ідентифікаційний номер 2907713818

Товкач Тетяна Павлівна

Головний спеціаліст з юридичного забезпечення ідентифікаційний номер 3098709220

Козярчук Юрій Ярославович

Начальник відділу ЖКГ та розвитку території ідентифікаційний номер 3388303456

 

 

 

Секретар ради                                                                  Т.Ф. Палієнко

Прикріплені файли
№792 від 17 квітня 2018 року "Про припинення (реорганізацію) комунального підприємства «Трудівник» шляхом приєднання до комунального підприємства «Екосервіс»".docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про затвердження протоколу засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Дубки (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Кричильськ (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Пошук документів

Корисні посилання