, Адміністратор

№903 від 26 червня 2018 року "Про розгляд заяви гр. Банацького Івана Івановича"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

26 червня 2018 року                                                                                            № 903

 

“Про розгляд заяви гр. Банацького

Івана Івановича”

 

            Розглянувши заяву від 16.05.2018  гр. Банацького Івана Івановича, жителя с. Убереж, вул. Центральна, 31, Сарненського району, та відповідні документи про надання у власність земельної  ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в межах м. Сарни,  керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та п. 34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про порядок надання земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності на території міста Сарни затвердженим рішенням міської ради № 284 від 16.09.2016 та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Відмовити гр. Банацькому Івану Івановичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у  власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в межах м. Сарни у зв’язку з відсутністю реєстрації місця проживання на території м. Сарни.

           

  1.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання рішення – на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

        

 

 

       

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                С.Б. УСИК

 

 

Прикріплені файли
№903 від 26 червня 2018 року "Про розгляд заяви гр. Банацького Івана Івановича".doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання