, Адміністратор

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Організація, 1 в м. Сарни по вул. Я. Мудрого

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

                                    

                  2017 року                                                                                      №                 

       

“Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

в постійне користування Організація, 1

 в м. Сарни по вул. Я. Мудрого”

        

               Розглянувши клопотання Організація, 1 від 21.08.2017 року та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови  в  м.  Сарни  по   вул. Я. Мудрого, керуючись ст.ст. 12, 123  Земельного кодексу України, п. 34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії міської ради із земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку,  міська рада

                   

В И Р І Ш И Л А :

 

  1.  Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Організація, 1 площею 0.9130 га (кадастровий номер 5625410100:01:006:0098) - для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в м. Сарни по вул. Я. Мудрого за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

 

  1. Організація, 1 у виконувати  обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                    С. Б. УСИК

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання