, Адміністратор

№728 від "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Особа, 1"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

22 грудня 2017 року                                                                                     № 728

 

“Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Особа, 1”

 

Розглянувши заяву від 16.11.2017 гр. Особа, 1, жительки Адреса, 1, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для  будівництва індивідуальних  гаражів в  м. Сарни в гаражному комплексі  по  вул. Я. Мудрого, 5А,  керуючись ст.ст. 12,  118, 121 Земельного кодексу України, п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати дозвіл гр. Особа, 1 на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0068 га - для будівництва індивідуальних гаражів в м.  Сарни  в  гаражному  комплексі  по вул. Я. Мудрого, 5А за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

 

  1. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання рішення – начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                               С.Б. УСИК

Прикріплені файли
№728 від "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Особа, 1".docx

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Жовтень№245 від 22 жовтня 2021 року "Про нагородження Грамотою Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 23 жовтня 2021 року "Про схвалення змін до цільової Програми з надання допомоги хворим, які проживають на території громади та отримують програмний гемодіаліз, на 2021 рік"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про затвердження протоколу засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Дубки (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Пошук документів

Корисні посилання