, Адміністратор

№691 від 14 грудня 2017 року "Про надання дозволу Організація, 1 України на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки в м. Сарни по вул. Я. Мудрого"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

14 грудня 2017 року                                                                                     № 691

 

“Про надання дозволу Організація, 1

України на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки в м. Сарни по вул. Я. Мудрого”

 

Розглянувши звернення від 08.11.2017 Організація, 1 щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель іншої громадської забудови в м. Сарни по вул. Я. Мудрого, керуючись ст.ст.12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Дати дозвіл Організація, 1 на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки орієнтовною площею 3985 га в м. Сарни по вул. Я. Мудрого – для будівництва та обслуговування будівель іншої громадської забудови за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

 

  1. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання рішення – на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                    С.Б. УСИК

Прикріплені файли
№691 від 14 грудня 2017 року "Про надання дозволу Організація, 1 України на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки в м. Сарни по вул. Я. Мудрого".docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро надання згоди на прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади телемедичного обладнання

Документи → Проєкти рішень радиПро визначення балансоутримувача окремих квартир, які не перебувають у приватній власності у списаних з балансу багатоквартирних будинків

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 29 листопада 2021 року "Про розгляд звернення (особа), жительки с. Довге Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень ради Про затвердження висновків про вартість майна

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Листопад№272 від 24 листопада 2021 року "Про скликання позачергової 8-ї сесії міської ради восьмого скликання"

Пошук документів

Корисні посилання