, Адміністратор

№690 від 14 грудня 2017 року "Про продаж земельної ділянки несіль- ськогосподарського призначення у власність шляхом викупу Організація, 1"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

14 грудня 2017 року

 

 

 

№  690

“Про продаж земельної ділянки несіль- ськогосподарського призначення у власність шляхом викупу Організація, 1”

 

 

 

 

Розглянувши   клопотання    Організація,

1

від

27.10.2017,

проект

землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств  переробної,  машинобудівної  та  іншої  промисловості  в  м. Сарни по вул. Ткача, 12, звіт з експертної грошової оцінки даної земельної ділянки, керуючись статтями 12, 125, 127, 128 Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу Організація, 1 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Сарни по вул. Ткача, 12 за рахунок земель, які обліковуються за Організація,

 

  1. Затвердити ціну продажу земельної ділянки за результатами експертної грошової оцінки,  проведеної  ПП  ЕКФ  “Приватна  справа”  в  сумі  38  671 грн.

/тридцять вісім тисяч шістсот сімдесят одна гривня/.

 

  1. Продати Організація, 1 у власність шляхом викупу земельну ділянку несільськогосподарського призначення загальною площею 2089 га (кадастровий номер 5625410100:01:028:0379) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Сарни по вул. Ткача, 12 за результатами експертної грошової оцінки.


  1. Організація, 1 заключити договір купівлі-продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення з моменту прийняття міською радою рішення про продаж земельної ділянки.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання рішення – на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

 

 

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                       С.Б. УСИК

Прикріплені файли
№690 від 14 грудня 2017 року "Про продаж земельної ділянки несіль- ськогосподарського призначення у власність шляхом викупу Організація, 1".docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для ТОВ «Поліська енергосервісна компанія»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про надання дозволів на розміщення засобів зовнішньої реклами"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для ТОВ «Поліська енергосервісна компанія»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.03.2021  № 135 «Про організацію та ведення цивільного захисту на території Сарненської міської територіальної громади»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про Програму соціально- економічного  та культурного розвитку Сарненської міської територіальної громади  на 2022 - 2024 роки"

Пошук документів

Корисні посилання