2017 року                                                                                            №

«Про скасування рішення міської ради від 19.04.2016 № 154 «Про затвердження граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп`ютерів виконавчим комітетом Сарненської міської ради, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету міста Сарни»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2016 року № 102 «Про внесення змін до постанови КМУ від 04 квітня 2001 року № 332», керуючись статтями 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Скасувати рішення міської ради від 19 квітня 2016 року №154 «Про затвердження граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп`ютерів виконавчим комітетом Сарненської міської ради, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету міста Сарни».

1. Це рішення набирає чинності з дня офіційного оприлюднення.

1. Опублікувати це рішення на офіційному сайті Сарненської міської ради.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сарненської міської ради з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання рішення на першого заступника міського голови (Хомич В.А.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                                   С.Б. УСИК

№ від 22 грудня 2017 року "Про скасування рішення міської ради від 19.04.2016 № 154 «Про затвердження граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп`ютерів викон....docx

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"