2017 року                                                                       №

Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26 та частини 5 статті 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,   статей 12, 13 Закону  України

«Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», рішення міської ради від 12.04.2017 № 481 «Про затвердження переліку об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації» (із змінами), за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Звіт про оцінку будівлі  профілакторію  загальною  площею  232, 1 кв.м., розташованого за адресою: Рівненська область, Сарненський район, с. Маслопуща, вул. Центральна, буд. 1, виконаний суб’єктом оціночної діяльності ТОВ «Нива-Експерт» станом  на  09.2017  в  сумі  153 090, 00 (сто п’ятдесят три тисячі дев’яносто) грн. (без  урахування ПДВ).
  2. Затвердити початкову ціну вартості об’єкта за результатами незалежної оцінки в сумі 153 090, 00 (сто п’ятдесят три тисячі дев’яносто) грн.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В. І.), постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю (М’якішев І.Ф.),  а організацію виконання рішення – на першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                               С.Б.УСИК

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

ДО ПРОЕКТУ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ «Про затвердження Звіту про оцінку будівлі профілакторію загальною площею 232, 1 кв.м.»

1.ОБГРУНТУВАННЯ НЕОБХІДНОСТІ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ПІДГОТОВЛЕНО  НА  ПІДСТАВІ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ

РАДИ від 12.04.2017 № 481 «Про затвердження переліку об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації» (із змінами).

1. Метою прийняття рішення є затвердження звіту про оцінку будівлі профілакторію загальною площею 232, 1 кв.м., розташованого за адресою: Рівненська область, Сарненський район, с. Маслопуща, вул. Центральна, буд. 1, виконаний суб’єктом оціночної діяльності ТОВ «Нива-Експерт» та початкової ціни вартості об’єкта за результатами незалежної оцінки в сумі 153 090, 00 (сто п’ятдесят три тисячі дев’яносто) грн.

1. Правові аспекти.

Дане рішення прийматиметься відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26 та частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 12, 13 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Законів України «Про приватизацію державного майна», «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)» та інших нормативно-правових актів, що врегульовують відносини у вказаній сфері.

1. Фінансово-економічне обґрунтування.

Фінансових та матеріальних витрат з боку міського бюджету  не потребується. У разі приватизації об’єкта способом аукціону передбачається наповнення бюджету як мінімум на вартість початкової вартості об’єкта оренди.

Начальник відділу юридичного

забезпечення                                                                                     Я.Шостак

Жабчик А.В.

№ від 22 грудня 2017 року "Про затвердження Звіту про оцінку будівлі профілакторію загальною площею 232, 1 кв.м.".docx