19 жовтня 2017 року                                                                                    №  671

“Про затвердження технічної документації

Територіальній громаді м. Сарни в особі Сарненської міської ради в м. Сарни по вул. Б. Шведа, 37”

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) в м. Сарни по вул. Б. Шведа, 37, керуючись ст.ст. 12, 92, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, п. 34 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Територіальній громаді м. Сарни в особі Сарненської міської ради загальною площею 1.3500 га (кадастровий номер 5625410100:01:020:0395) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) в м.  Сарни  по   вул. Б. Шведа,

1. Дати дозвіл Територіальній громаді м. Сарни в особі Сарненської міської ради на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 1.3500 га (кадастровий номер 5625410100:01:020:0395) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) в м. Сарни по вул. Б. Шведа, 37.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства

та   інвестиційного   розвитку  (Дзугань  В.І.),   а   організацію  контролю  -   на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                С. Б. УСИК

№671 від 19 жовтня 2017 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Територіальній громаді м. Сарни в особі Сарненської міської ради в м. Сарни по вул. Б. ....docx

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"