, Адміністратор

№666 від 19 жовтня 2017 року "Про відмову громадянам у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок в межах м. Сарни"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

19 жовтня 2017 року                                                                                    №  666

 

“Про відмову громадянам у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у

власність земельних ділянок в межах м. Сарни”

 

Розглянувши заяви та подані відповідні документи громадян про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в межах м. Сарни, керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, п. 34 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 

  1. Відмовити громадянам згідно додатку № 1 у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в м. Сарни по вул. Ювілейній у зв’язку з відсутністю вільних земельних ділянок по вул. Ювілейній.

 

 

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                       С. Б. УСИК


“ЗАТВЕРДЖЕНО”

рішенням сесії Сарненської міської ради

№ 666 від 19.10.2017

Додаток № 1

 

 

 

С П И С О К

громадян, яким відмовлено у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в м. Сарни по вул. Ювілейній

 

№ п\п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місцезнаходження земельної ділянки

(вул.)

Орієнтовна площа зем. діл. /га./

1

Особа ,1

вул. Ювілейна

0.1000

2

Особа ,2

вул. Ювілейна

0.1000

3

Особа ,3

вул. Ювілейна

0.1000

 

 

 

 

Секретар ради                                          Т.Ф. Палієнко

Прикріплені файли
№666 від 19 жовтня 2017 року "Про відмову громадянам у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок в межах м. Сарни".docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 січня 2022
№ від 21 січня 2022 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 січня 2022
№ від 21 січня 2022 року "Про розгляд заяви ТОВ «АТБ-маркет» про присвоєння адреси магазину продовольчих та непродовольчих товарів по вулиці Суворова, 10 в місті Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 січня 2022
№ від 21 січня 2022 року "Про розгляд заяви (особа) про присвоєння адреси гаражу по вулиці Григорія Сковороди, --- в місті Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 січня 2022
№ від 21 січня 2022 року "Про розгляд заяв про вихід з членів особистого селянського господарства мешканців Городецького старостинського округу №4"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 січня 2022
№ від 21 січня 2022 року "Про розгляд заяв про вихід з членів особистого селянського господарства мешканців Коростського старостинського округу №2"

Пошук документів

Корисні посилання