РІШЕННЯ

19 жовтня 2017 року                                                                               № 602

«Про затвердження Статуту територіальної громади міста Сарни Рівненської області»

Відповідно до статті 19, пункту 48 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 Положення про державну реєстрацію статутів територіальних громад, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 № 1150, беручи до уваги протоколи громадських обговорень проекту Статуту територіальної громади міста Сарни Рівненської області, за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Статут територіальної громади міста Сарни Рівненської області (додається)».
  2. Секретарю ради здійснити державну реєстрацію Статуту територіальної громади міста Сарни Рівненської області у встановленому законом порядку.
  3. Головному спеціалісту міськвиконкому по зв’язках з громадськістю опублікувати дане рішення в газеті «Сарненські новини» та оприлюднити на офіційному веб-сайті Сарненської міської ради.
  4. Рішення Сарненської міської ради від 12.04.2017 № 480 «Про затвердження Статуту територіальної громади міста Сарни Рівненської області в новій редакції» визнати таким, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря ради Палієнко Т.Ф. та на мандатну комісію, з питань депутатської діяльності і правопорядку (Касперчик С.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                        С.Б.УСИК

№602 від 19 жовтня 2017 року "Про затвердження Статуту територіальної громади міста Сарни Рівненської області".docx

Документи → Проєкти рішень ради
29 березня 2024