Про затвердження висновків  про вартість майна

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ   С К Л И К А Н Н Я)

___________________ 2024 року

№ _____

Про затвердження висновків

про вартість майна

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення його результатів у бухгалтерському обліку, будівлі школи, за адресою: Рівненська область, Сарненський район, с. Велике Вербче, вул. Шкільна, буд. 3, в сумі 11744230,00 (одинадцять мільйонів сімсот сорок чотири тисячі двісті тридцять гривень, нуль копійок) гривень (без урахування ПДВ).
  2. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення його результатів у бухгалтерському обліку, нежитлові приміщення, хірургічного відділення, за адресою: Рівненська область, м. Сарни, вул. Залізнична, буд. 62, у сумі 16275070,00 (шістнадцять мільйонів двісті сімдесят п’ять тисяч сімдесят гривень, нуль копійок) гривень (без урахування ПДВ).
  3. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення його результатів у бухгалтерському обліку, нежитлові приміщення, будівля терапевтичного відділення, за адресою: Рівненська область, м. Сарни, вул. Залізнична, буд. 62, у сумі 5198880,00 (п’ять мільйонів сто дев’яносто вісім тисяч вісімсот вісімдесят гривень, нуль копійок) гривень (без урахування ПДВ).
  4. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення його результатів у бухгалтерському обліку, нежитлові приміщення, будівля поліклініки, за адресою: Рівненська область, м. Сарни, вул. Залізнична, буд. 62, у сумі 5463510,00 (п’ять мільйонів чотириста шістдесят три тисячі п’ятсот десять гривень, нуль копійок) гривень (без урахування ПДВ).
  5. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення його результатів у бухгалтерському обліку, будівля котельні, загальною площею 10,6 кв. м, за адресою: Рівненська область, м. Сарни, вул. Демократична, буд. 17, у сумі 48990,00 (сорок вісім тисяч дев’ятсот дев’яносто гривень, нуль копійок) гривень (без урахування ПДВ).
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев), а організацію виконання рішення – на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

Про затвердження висновків  про вартість майна.doc

18 вересня 2024
Про розгляд заяви Нечипорук Ю.Б.  щодо надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху по вул. Княгині Ольги, 40 в м. Сарни