Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу Кравчуку Миколі Івановичу

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

(VІIІ  С К Л И К А Н Н Я)

____________ 2024 року                                                                   №_______

Про продаж земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

у власність шляхом викупу

Кравчуку Миколі Івановичу

Розглянувши заяву Кравчука Миколи Івановича та звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в місті Сарни по вулиці Заводській, 2, враховуючи право власності на об’єкт нерухомого майна, керуючись статтями 12, 122, 125, 126, 127, 128, частиною 2 статті 134 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу Кравчуку Миколі Івановичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в місті Сарни по вулиці Заводській, 2 (кадастровий номер 5625410100:01:014:0054).
  2. Затвердити ціну продажу земельної ділянки (кадастровий номер 5625410100:01:014:0054) за результатами експертної грошової оцінки, проведеної ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦЕНТР СУЧАСНОЇ ОЦІНКИ «АКТИВ», у сумі 160 113,00 грн. /сто шістдесят тисяч сто тринадцять гривень 00 копійок) без урахування ПДВ.
  3. Продати Кравчуку Миколі Івановичу у власність шляхом викупу земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 0,4345 га (кадастровий номер 5625410100:01:014:0054) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в місті Сарни по вулиці Заводській, 2 за результатами експертної грошової оцінки.
  4. Кравчуку Миколі Івановичу заключити договір купівлі-продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
  5. Кравчуку Миколі Івановичу виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на заступника міського голови (Міщеня В.П.).

Міський голова                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

2-10-kravchuk-m_i_-prodazh-zvitproekt.docx.docx

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу