№200 від 28 травня 2021 року "Про затвердження Програми підтримки та розвитку комунального підприємства телерадіокомпанії «Полісся» Сарненської міської ради"

28 травня  2021 року

№ 200

Про  затвердження Програми підтримки та  розвитку комунального підприємства телерадіокомпанії «Полісся» Сарненської міської ради

Відповідно до підпункту один пункту «а» статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму підтримки та розвитку комунального підприємства телерадіокомпанії «Полісся» Сарненської міської ради, (далі – Програма), що додається.
  2. Фінансовому управлінню Сарненської міської ради в міському бюджеті на відповідні роки передбачати кошти на реалізацію заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (Шапірко М.М.).

Міський голова                                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додатки.doc

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"