ЗВІТ про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці 1 Травня на вулицю Травневу в с. Люхча

Організатор громадського обговорення – Сарненська міська рада.

16 червня 2022 року на офіційному сайті міської ради в розділі «Відкрита громада» («Громадське обговорення») було висвітлено інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці в с. Люхча.

З 16 червня по 15 липня 2022 року Сарненська міська рада Рівненської області  проводила громадське обговорення щодо перейменування вулиці      1 Травня на вулицю Травневу в с. Люхча. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подавались у письмовій чи усній формі, надсилались електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 1 місяця з дня його оголошення.

Тел. 0365 3-50-85

Поштова адреса: 34503, вул. Широка, 31, м. Сарни

Електронна адреса:  smr@sarny-rada.gov.ua

Протягом терміну обговорення пропозицій та зауважень щодо перейменування вулиці в с. Люхча до міської ради не надходило.

Секретар комісії                                                                   Андрій МИЧКА

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"

27 березня 2024