, Головний редактор

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці І. Наумця на вулицю Центральну в с. Тутовичі

Сарненська міська рада Рівненської області  повідомляє про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці І. Наумця на вулицю Центральну в с. Тутовичі.

Організатор громадського обговорення – Сарненська міська рада.

Громадське обговорення проводиться Сарненською міською радою відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.212 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 1 місяця з дня його оголошення.

Тел. 0365 3-50-85

Поштова адреса: 34503, вул. Широка, 31, м. Сарни

Електронна адреса:  smr@sarny-rada.gov.ua

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Організатор громадського обговорення протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) узагальнює їх та готує звіт, у якому зазначаються найменування організатора, зміст питання, що виносилося на громадське обговорення, інформація про осіб, які взяли участь в обговоренні порушеного питання, а також узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення.

Пропозиції (зауваження), отримані в ході проведення громадського обговорення, оприлюднюються організатором громадського обговорення у спосіб, за допомогою якого було оприлюднене інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення.

Відповідальні особи за проведення громадського обговорення – Маковецька Анна Іванівна – начальник відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації, Раковець Едуард Кирилович – начальник управління культури, туризму, молоді та спорту, Токарчук Олена Василівна – начальник організаційного відділу.

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2026 рік → Липень
27 липня 2026
№133 від 27 липня 2026 року "Про нагородження Грамотою Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
27 липня 2026
Про схвалення змін до Програми розвитку та збереження архівних фондів на 2025-2030 роки

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
27 липня 2026
Про надання дозволу на вчинення правочину

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
27 липня 2026
Про   порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»  

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
27 липня 2026
Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню

Пошук документів