Про план роботи виконавчого комітету міської ради на 2024 рік

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

08 листопада 2023 року                                                                                   № 525

Про план роботи виконавчого комітету

міської ради на 2024 рік

Відповідно до Регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 04.12.2020 № 407 «Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради», статті 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити план роботи виконавчого комітету міської ради на 2024 рік (додається).

1. Довести це рішення до відома керівників підприємств, установ, організацій та визначених у плані виконавців.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава ШИМКА.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення виконавчого

комітету міської ради

08.11.2023 № 525

П Л А Н

роботи виконавчого комітету міської ради на 2024 рік

Питання, які виносяться на розгляд виконкому

Місяць проведення засідання

Доповідач по питанню

Відповідальні за підготовку питання

4

5

6

Р О З Д І Л  І

ПИТАННЯ ДЛЯ ВНЕСЕННЯ НА РОЗГЛЯД ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
МІСЬКОЇ РАДИ

1

Про роботу об’єктів житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.

Січень

Керівники

КП "Сарнитепло-

сервіс",

КП "Житлосервіс",

2

Про стан утримання фонду захисних споруд цивільного захисту територіальної громади та їх готовність до використання за призначенням.

Сварицевич О.Г.

1

Про стан виконання Програми соціально-економічного  та культурного розвитку Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

2

Про звіт щодо виконання бюджету Сарненської міської територіальної громади за 2023 рік.

1

Про організацію роботи щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх на території громади.

Гаврилюк Р.Б.

2

Про організацію надання адміністративних послуг на території громади.

Матвієнко Н.А.

1

Про підготовку КП "Житлосервіс", КП "Екосервіс" до виконання робіт з благоустрою та озеленення населених пунктів громади у весняно-літній період.

Керівники КП "Житлосервіс",

2

Про закінчення опалювального періоду.

1

Про роботу комунального закладу «Сарненський районний центр психосоціальної підтримки «Життя».

Скуловець О.Г.

2

Про організацію надання соціальних послуг на території громади.

Малецька А.Ю.

3

Про звіт щодо виконання бюджету Сарненської міської територіальної громади за I квартал 2024 року.

1

Про організацію надання адміністративних послуг відділом державної реєстрації міської ради.

Мельник Н.М.

2

Про сприяння розвитку молодіжних громадських об’єднань, молодіжних рад, молодіжної інфраструктури.

Раковець Е.К.

1

Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території громади у 2024 році.

Липень

Начальник РВ поліції ГУНП в Рівненській області

2

Про організацію благоустрою населених пунктів Сарненської міської територіальної громади.

Керівники КП «Екосервіс»,

КУ «Інспекція з благоустрою», старости

1

Про підготовку закладів освіти громади до нового 2024-2025 навчального року.

Кошкіна Д.А., керівники закладів освіти

2

Про звіт щодо виконання бюджету Сарненської міської територіальної громади за І півріччя 2024 року.

1

Про стан підготовки житлово-комунального господарства Сарненської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років.

Керівники

КП "Сарни-теплосервіс",

КП "Житлосервіс",

2

Про організацію надання соціальних послуг та роботу спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі КЗ «Центр надання соціальних послуг».

Малецька Л.І.

1

Про стан готовності об’єктів громади до осінньо-зимового періоду 2024-2025 років.

2

Про початок опалювального періоду.

1

Про звіт щодо виконання бюджету Сарненської міської територіальної громади за 9 місяців 2024 року.

Радько О.А..

2

Про план діяльності з підготовки регуляторних актів виконавчого комітету міської ради у сфері господарської діяльності на 2025 рік.

1

Про бюджет Сарненської міської територіальної громади на 2025 рік.

2

Про Програму соціально-економічного  та культурного розвитку Сарненської міської територіальної громади на 2025-2027 роки.

3

Про план роботи виконавчого комітету міської ради на 2025 рік.

Шимко В.М.

Щомісячний розгляд питань:

Вирішення питань опіки та піклування.

Розгляд звернень щодо квартирного обліку.

Про надання допомоги на поховання.

Про присвоєння поштових адрес.

Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Про надання одноразової грошової допомоги мешканцям Сарненської міської територіальної громади.

Р О З Д І Л  ІІ.  ЗАСІДАННЯ КОМІСІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Житлова комісія

2.

Адміністративна комісія

Р О З Д І Л  ІІІ.  НАРАДИ, СЕМІНАРИ, НАВЧАННЯ

1.

Наради із керівниками комунальних підприємств громади.

2.

Проведення нарад-навчань з питань ознайомлення із  змінами у законодавстві.

щотижня

Карпова О.М.

3.

Апаратні наради при міському голові.

щотижня

Токарчук О.В.

Р О З Д І Л  ІV.  ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВІ ЗАХОДИ

1.

Заходи  з нагоди державних свят та свят за народним календарем.

Згідно з окремими планами роботи

Шимко В.М.

Раковець Е.К.

Керуючий справами