, Адміністратор

Добір на зайняття посади головного спеціаліста відділу з питань надзвичайних ситуацій

Сарненська міська рада оголошує добір на зайняття посади головного спеціаліста відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Сарненської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, практичні навички роботи на комп’ютері. Без вимог до стажу роботи.

Основні посадові обов’язки: розроблення та організація заходів щодо виконання Законів України та інших нормативно-правових актів з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації, військового обліку та бронювання військовозобов’язаних на підвідомчій території. Сприяння Сарненському територіальному центру комплектування та соціальної підтримки у його роботі в мирний час та під час мобілізації.

Додаткова інформація щодо розміру та умов оплати праці надається за адресою: вул. Широка, 31, м. Сарни, 34500, 3-й поверх (відділ з питань служби в органах місцевого самоврядування та кадрової роботи), тел. (066)684 63 91.

.

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про внесення змін до рішення виконавчогокомітету міської ради від 09.07.2021 № 376«Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Сарненської міської ради та її складу» (зі змінами)

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про розгляд заяви ТОВ «Полюс-Сервіс» щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми   по здійсненню благоустрою на 2022-2024 роки

Пошук документів