, Головний редактор

ОГОЛОШЕНО ТЕНДЕР НА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ Н-25 🛣🙌

Службою автомобільних доріг оголошено тендер на проведення капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів, на ділянці від Немович до шляхопроводу по вул. Суворова у м. Сарни. Проєктом передбачено капітальний ремонт тротуарів по обидвох сторонах вулиць, реконструкцію вуличного освітлення та світлофорних об’єктів на перехресті вулиць Бєлгородська-Суворова, із встановлення додаткових світлофорів, з примиканням вул. Ткача, облаштуванням регульованого пішохідного переходу, там, де світлофор, біля житлового будинку по вул. Суворова, 2, встановленням бар’єрного захисного огородження між тротуаром та проїзною частиною, водовідведенням з проїзної частини вулиць.

Дорога перебуває на балансі Служби автомобільних доріг. Однак, стосовно тієї її частини, що пролягає безпосередньо через Сарненську громаду, у завершальному варіанті проєктно-кошторисної документації на реконструкцію дороги Н-25 Старокостянтинів - Рівне – Городище враховано пропозиції фахових працівників Сарненської міської ради та громади.

На робочих нарадах, які ініціював Сарненський міський голова Руслан Серпенінов, працівники виконавчого апарату міської ради, представники Служби автомобільних доріг та Київського інституту проектування впродовж 2021 року детально обговорювали ПКД дороги. А все для того, аби остаточний варіант став комфортним як для учасників дорожнього руху, так і мешканців громади.

Що ж до другої ділянки цієї дороги, яка також проходить по території нашої громади, від шляхопроводу по вул. Суворова у м.Сарни до Ремчиць, то стосовно неї Службою автомобільних доріг заплановано провести тендер вже на початку 2022 року.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
20 травня 2022
№ від 20 травня 2022 року "Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
20 травня 2022
№ від 20 травня 2022 року "Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
19 травня 2022
№ від 19 травня 2022 року "Про встановлення режиму роботи ветеринарної аптеки по вул. Белгородська, 33 у м. Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
19 травня 2022
№ від 19 травня 2022 року "Про демонтаж символіки комуністичного тоталітарного режиму"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
19 травня 2022
№ від 19 травня 2022 року "Про розгляд заяв про вихід з членів особистого селянського господарства мешканців Городецького старостинського округу №4"

Пошук документів