Понад 20 тонн картоплі для наших мужніх захисників.

Сьогодні зусиллями невтомних господарів старостинських округів громади вдалося зібрати та відправити понад 20 тонн картоплі для наших мужніх захисників.
З ініціативи міськради, упродовж тижня жителі кожного населеного пункту громади збирали городину, яка вже вирушила до Луганського прикордонного загону імені Євгенія Пікуса, особовий склад якого зараз виконує завдання на передових позиціях фронту.
Ця благодійна ініціатива стала можливою завдяки єднанню громади, яку ми оголошуємо вже не вперше. Поліська картопля на довгий час забезпечить військових належним харчуванням для підтримки їхньої боєздатності.
У свою чергу загін щиро подякував та подарував громаді свій бойовий прапор та гільзу із зображенням їх шеврону.
Щиро дякуємо кожному, хто долучився до цієї благородної справи! Нехай ваша щедрість повернеться до вас сторицею!
Галарея до статті

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 30 позачергова сесія від 04 жовтня 2024 року

08 жовтня 2024
№2157 від 04 жовтня 2024 року "Про безоплатну передачу майна  Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс»"