Відбулось засідання виконавчого комітету ради на якому заслухали 47 питань

Вчора, в першій половині дня, відбулось засідання виконавчого комітету ради на якому заслухали 47 питань порядку денного.
Левова частина питань - схвалення змін до цільових програм у сферах соцзахисту, ЖКГ, освіти, цивільного захисту та освіти. Також розглянули заяви та звернення, що надійшли до ради з моменту крайнього засідання.
Серед них погодження графіків роботи закладів торгівлі, звернення щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», заяви про постановку на квартирний облік, надання матеріальних допомог та інше.
У «Різному» міський голова Руслан Серпенінов розповів про ряд робіт, які виконуються у громаді. Тривають роботи з аварійного ремонту доріг методами гарячого асфальтування та струменевим методом, нанесено розмітку. Досягнено домовленостей щодо дороги національного значення Н-25, яка перебуває на балансі Служби відновлення - невдовзі на ній проведуть роботи з прибирання від піску та проведуть аварійний ремонт.
Готуємо навчальні заклади до нового навчального року та до опалювального періоду - напередодні було визначено ряд робіт, які необхідно виконати упродовж канікулярного періоду за кошти бюджету громади. Принагідно дякуємо батькам, які підключаються і допомагають директорам закладів освіти у виконанні робіт. Це значно економить кошти, дозволяючи придбати більше матеріалів і відповідно реалізувати більше проектів.
Галарея до статті

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу

06 вересня 2024