Нагороди від морських піхотинців

Капеланськими нагрудними знаками «За гідність та патріотизм» та подяками від командування 35 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського нагородили волонтерів та благодійників.
Сьогодні цю почесну місію за дорученням командування виконав міський голова Руслан Серпенінов.
Щиро вітаємо:
Штойну Володимира;
Рощупкіна Олексія;
Супрунця Валерія;
Никончука Олексія;
Крота Василя;
Біжика Богдана.
Також відзнаку «Залізний хрест» отримав сарненець, морський піхотинець - Анатолій Баранов, який нині боронить Державу на Херсонщині. Нагороду батька отримала донька.
«Від себе та колективу 35 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського висловлюю Вам щиру ПОДЯКУ за участь в нашій спільній боротьби з російським агресором. Завдяки Вашій підтримці воює не тільки зброя, воює український дух, який не можливо здолати.
Попри всі негаразди і труднощі, опираючись на Вашу допомогу, ми всі разом відстоїмо незалежність України і перемога буде за нами.
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!» - йдеться у тексті подяки.
Галарея до статті

18 вересня 2024
Про розгляд заяви Нечипорук Ю.Б.  щодо надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху по вул. Княгині Ольги, 40 в м. Сарни

Документи → Проєкти рішень 30-ї сесії міської ради