Авто для Магури

Відремонтований, продіагностований та з новою гумою позашляховик Kia Sorrento вже виконує бойові завдання на одному з східних напрямків у складі 47-Ї окремої механізованої бригади «Магура».
Днями міський голова Руслан Серпенінов передав ключі від автомобіля одному з військовослужбовців бригади, жителю нашої громади.
Жодної гривні з бюджету - тільки донати.
Автівку вдалося відремонтувати завдяки організованому збору працівників міської ради, ТОВ «БК Енкі», приватним підприємцям Дмитру Мамонцю та мережі «Piano Coffee”, Трофимчуку Віталію, Краську Василю, Баранову Ігорю і Сидорчуку Віктору.
Дякуємо за автівку нашим друзям - БФ «Доброта» та меценату Василю Пехотіну.
Разом до Перемоги!
Все для Перемоги!

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу