,
Міжсекторальна взаємодія громади щодо аддиктивних розладів у військовослужбовців
Міжсекторальна взаємодія громади щодо аддиктивних розладів у військовослужбовців
Інтенсивний стресовий вплив бойової обстановки у осіб з підвищеною стрес-вразливістю призводить до пошуку нових способів самозбереження і вихід вони знаходять в аддиктивній поведінці.
Вживання будь-яких психоактивних речовин знижує боєздатність, швидко призводить до дезадаптації в оточенні, а в подальшому зумовлює його духовне і фізичне саморуйнування. Але це допомагає лише до певного моменту, виконуючи захисно-пристосувальну функцію, блокуючи стрес тільки на певний період.
Днями у громаді скликали фахівців з усієї області, аби напрацювати єдиний механізм взаємодії та допомоги при аддиктивних розладах у військовослужбовців.
Наша громада, одна з перших у області зреагувала на виклики воєнного часу, створивши центр психосоціальної підтримки «Життя» на чолі якого директорка Оксана Скуловець, психологиня яка практикує роботу з залежностями упродовж 7 років.
Продовжуємо обговорювати та працювати над найбільш затребуваними нині проблемами з якими стикаються наші військовослужбовці.
Проєкт реалізується Фондом міжнародної солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк крайового господарства), Європейською Комісією та програмою "Підтримка демократії" Міністерства закордонних справ Республіки Польща.