Ініціативні мешканці села Довге облаштували колонку

Ініціативні мешканці села Довге на чолі з родиною Слюсарів власними силами облаштували колонку з накриттям для забору води, поблизу місцевого кладовища.
До слова, під час будівництва активісти використали старі секційні огородження, які почистили та пофарбували, пропагуючи тим самим раціональне використання ресурсів/
Змайстрували так, що в негоду тут можна перечекати, у спеку охолодитись та відпочити.
Тепер місцевим мешканцям та родичам, які приїздять не потрібно думати, як довезти з дому до місць останнього спочинку кілька десятків літрів води, нині все під рукою.
Це історія про людей, які люблять своє село, як власне обійстя!
Більше фото тут.

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"

17 травня 2024