, Адміністратор

№235 від 24 жовтня 2023 року "Про  обґрунтування підстави для здійснення закупівлі"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 

 

24 жовтня 2023 року                                                                                   № 235

 

Про  обґрунтування підстави

для здійснення закупівлі

 

 

        Керуючись Указом Президента України №64/2022  "Про введення воєнного стану в Україні", затвердженим Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX (зі змінами), відповідно до пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 р. № 1178, у зв’язку із нагальною потребою у закупівлі, згідно із пунктом 20 частини 4 статті 42 та частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

         1.Відповідно до звернення військової частини А3316 від 18.10.2023 №839/4601, яке зареєстроване за вхідним №348-02/15 від 18.10.2023 - здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп. 4 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості), за предметом: Тепловізор INFIRAY (iRay) Zoom ZH50 V2  ДК 38630000-0  Астрономічні та оптичні прилади   за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (далі Закупівля).

  1. Затвердити обґрунтування підстав  для здійснення закупівлі згідно з підпунктом 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості)

           3.Уповноваженій особі Захарчук Аллі Олександрівні, головному спеціалісту відділу фінансово-господарського забезпечення, забезпечити виконання цього розпорядження з дотриманням норм чинного законодавства.

  1. Контроль за виконанням  розпорядження покласти  на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.  

 

 

 

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
№235 від 24 жовтня 2023 року "Про  обґрунтування підстави для здійснення закупівлі".doc.doc
Обгрунтування.docx.docx

Останні документи

Документи → Протоколи, рішення, відеозаписи, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 46 чергова сесія від 31 серпня 2026 року
04 вересня 2026
№ 3382 від 31 серпня 2026 року "Про дострокове розірвання договору оренди землі на земельну ділянку, розташовану на території Сарненської міської ради, укладеного з Никончуком Максимом Сергійовичем"

Документи → Протоколи, рішення, відеозаписи, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 46 чергова сесія від 31 серпня 2026 року
04 вересня 2026
№ 3381 від 31 серпня 2026 року "Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки Товкачу Максиму Миколайовичу в місті Сарни на вулиці Котляревського, 1А"

Документи → Протоколи, рішення, відеозаписи, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 46 чергова сесія від 31 серпня 2026 року
04 вересня 2026
№ 3380 від 31 серпня 2026 року "Про погодження траси проходження волоконно-оптичної лінії зв’язку (ВОЛЗ) «Обірки-Карпилівка» та надання дозволу на прокладання кабелю ВОЛЗ по території Сарненської міської територіальної громади"

Документи → Протоколи, рішення, відеозаписи, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 46 чергова сесія від 31 серпня 2026 року
04 вересня 2026
№ 3379 від 31 серпня 2026 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) ..."

Документи → Протоколи, рішення, відеозаписи, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 46 чергова сесія від 31 серпня 2026 року
04 вересня 2026
№ 3378 від 31 серпня 2026 року "Про надання дозволу Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування"

Пошук документів