С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А                                        Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я                                              МІСЬКОГО ГОЛОВИ

21 жовтня 2022 року                                                                                            №263

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку

вартості об’єкта про надання послуг з благоустрою

в м.Сарни Рівненської області (комплекс заходів із

належного утримання кладовища по вул. Шарпака – облаштування Алеї Героїв)

На виконання рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 20.04.2022 №159 «Про визнання головного розпорядника бюджетних коштів на  2022 рік  щодо здійснення окремих видатків», рішення Сарненської міської ради від 23.12.2021 №724 «Про бюджет Сарненської міської територіальної на 2022 рік (17566000000)», зі змінами, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта про надання послуг з благоустрою в м.Сарни Рівненської області (комплекс заходів із належного утримання кладовища по вул..Шарпака – облаштування Алеї Героїв) у сумі 159,987 тис.грн, в тому числі будівельні роботи 149,919 тис.грн.
  2. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення – головному бухгалтеру Сарненської міської ради Ользі ДУМНІЦЬКІЙ проводити фінансування згідно з бюджетними призначеннями та актами наданих послуг.
  3. Контроль за виконанням робіт покласти на заступника начальника управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю – начальника відділу житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури Юрія КОЗЯРЧУКА.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                               Руслан СЕРПЕНІНОВ

№263 від 21 жовтня 2022 року "Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта про надання послуг з благоустрою в м.Сарни Рівненської області (комплекс заходів із належного утримання кладовища по вул. Шарпака – облаш...".docx

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"