С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

24 серпня 2022 року                                                                                № 190

Про виконання розпорядження

голови районної державної адміністрації –

начальника районної військової адміністрації

від 09.08.2022 № 86  «Про виконання

рішення ради оборони області від 01.08.2022 № 17»

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 01.08.2022 № 211 «Про введення в дію рішення ради оборони області», розпорядження голови районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації від 09.08.2022 № 86  «Про виконання рішення ради оборони області від 01.08.2022 № 17», з метою забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану:

1. Взяти участь та вжити заходи щодо відновлення інфраструктури блокпостів (заміна мішків із піском, встановлення світло відбивних знаків тощо) на території Сарненської міської територіальної громади.
  2. Створити комісію по визначенню потреби у матеріалах щодо здійснення заходів по відновленню інфраструктури блокпостів згідно з додатком до розпорядження.
  3. З метою виконання заходів, визначених пунктом 1 цього розпорядження, фінансово-господарському відділу Сарненської міської ради  здійснити закупівлю необхідних матеріальних цінностей, тощо.
  4. Після здійснення заходів, визначених пунктом 1 цього розпорядження, фінансово-господарському відділу Сарненської міської ради  здійснити списання матеріальних цінностей, які були закуплені та використані для цієї цілі.
  5. Це розпорядження міського голови підлягає затвердженню виконавчим комітетом міської ради та міською радою.
  6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                          Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток до розпорядження Сарненського міського голови

24.08.2022  № 190

Комісія по визначенню потреби щодо здійснення заходів по відновленню інфраструктури блокпостів

Міщеня Володимир Петрович

Сварицевич Олександр Гнатович

Мінчук Микола Миколайович

Олійник Анастасія Петрівна

Дудар Ольга Миколаївна

Думніцька Ольга Петрівна

Карпова Олена Миколаївна

Соломка Валерій Андрійович

заступник міського голови;

начальник відділу  з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи;

головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи;

головний спеціаліст відділу

житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури;

головний спеціаліст відділу управління комунальною власністю  управління  ЖКГ, транспорту, містобудування,

архітектури та управління

комунальною власністю;

начальник відділу фінансово-господарського забезпечення – головний бухгалтер;

начальник юридичного відділу;

завідувач господарством  відділу фінансово-господарського забезпечення.

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                               Вячеслав ШИМКО

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"