С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

26 грудня  2022 року                                                                                         № 351

Про створення комісії по
передачі джерел резервного

живлення на баланс

Сарненської міської ради

На виконання  рішення Сарненської міської ради VІIІ скликання від 23.12.2022 року  № 1120 «Про безоплатну передачу джерел резервного живлення на баланс  Сарненської міської ради»:

1.Створити комісію про передачу джерел резервного живлення на баланс  Сарненської міської ради, у складі:и

Міщеня Володимир Петрович

Шостак Яна Сергіївна

Орешко Тетяна Григорівна

Карпова Олена Миколаївна

Банацька Олена Вячеславівна

заступник міського голови, голова комісії;

начальник відділу управління

комунальною власністю

управління  ЖКГ, транспорту,

містобудування,

архітектури та управління

комунальною власністю;

в.о.начальника відділу фінансово-господарського забезпечення – головного бухгалтера;

начальник юридичного відділу Сарненської  міської ради;

директор Сарненської гімназії № 6.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

№351 від 26 грудня 2022 року "Про створення комісії по передачі джерел резервного живлення на баланс Сарненської міської ради".doc

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про  схвалення змін до  Програми підготовки та підтримки підрозділів територіальної оборони, Збройних Сил України та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній гром"