№320 від 07 грудня 2022 року "Про внесення змін до розпорядження Сарненського міського голови від 25.02.2022 року № 27 в «Про  передачу комунального майна Сарненської міської територіальної громади, яке перебуває  на балансі Сарненської м..."

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

07 грудня 2022 року                                                                                          № 320

Про внесення змін до розпорядження Сарненського міського голови від 25.02.2022 року № 27 в «Про  передачу комунального майна Сарненської міської територіальної громади, яке перебуває  на балансі Сарненської міської ради безоплатно у власність,

у безоплатне тимчасове користування

на період дії воєнного стану»

Керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указом Президента України від 24 лютого 2022 року         № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», зі змінами, враховуючи  звернення військової частини А4030 Міністерства оборони України від 25.10.2022 № 6618 та за вхідним № 02/12-1358 від 07.12.2022, з метою забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану:

1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 25.02.2022 року      № 27 в «Про передачу комунального майна Сарненської міської територіальної громади, яке перебуває на балансі Сарненської міської ради безоплатно у власність, у безоплатне тимчасове користування на період дії воєнного стану», доповнивши його додатком 14 до цього розпорядження, що додається.
  2. Це розпорядження міського голови підлягає затвердженню міською радою.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток 14 до розпорядження

міського голови від 25.02.2022 № 27 в

(у редакції розпорядження міського голови від 07.12.2022 № 320)

Постійно діюча  комісія на період воєнного стану щодо передачі комунального майна Сарненської міської територіальної громади, визначеного пунктом 1 цього розпорядження, яке перебуватиме  на балансі Сарненської міської ради безоплатно у власність, у безоплатне тимчасове користування

військовій частині А4030 Міністерства оборони України

Міщеня Володимир Петрович

Шостак Яна Сергіївна

Дудар Ольга Миколаївна

Думніцька Ольга Петрівна

Карпова Олена Миколаївна

Соломка Валерій Андрійович

Бугай Василь Васильович

заступник міського голови, голова комісії;

начальник відділу управління комунальною власністю  управління  ЖКГ, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю, заступник голови комісії;

головний спеціаліст відділу управління комунальною власністю  управління  ЖКГ, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю, секретар комісії;

начальник відділу фінансово-господарського забезпечення – головний бухгалтер;

начальник юридичного відділу;

завідувач господарством  відділу фінансово-господарського забезпечення;

старший технік 1 загону 3 роти військової частини А4030, старший сержант.

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                                   Вячеслав ШИМКО

320-07_12_22-rozporjadzhennja-zmini-27v-majno-vch-sklad-a4030.docx.docx

27 березня 2024