, Головний редактор

№27в від 25 лютого 2022 року "Про передачу комунального майна Сарненської міської територіальної громади, яке перебуває  на балансі Сарненської міської ради безоплатно у власність, у безоплатне тимчасове користування на період дії во..."

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 

25 лютого 2022 року                                                                                   №  27в

 

 

Про передачу комунального майна

Сарненської міської територіальної

громади, яке перебуває  на балансі

Сарненської міської ради безоплатно

у власність, у безоплатне тимчасове

користування на період дії воєнного

стану

 

 

Керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», беручи до уваги Указ Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затверджений Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», з метою забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану

 

 

  1. У разі звернення військових підрозділів, батальйонів територіальної оборони з необхідністю придбання матеріальних цінностей під час воєнного стану проводити закупівлю запитуваних матеріальних цінностей негайно.
  2. Створити постійно діючі комісії та затвердити їх склад на період воєнного стану щодо передачі комунального майна Сарненської міської територіальної громади, визначеного пунктом 1 цього розпорядження, яке перебуватиме на балансі Сарненської міської ради безоплатно у власність, у безоплатне тимчасове користування згідно додатку 1-3 до цього розпорядження.
  3. Постійно діючим комісіям на період воєнного стану щодо передачі комунального майна Сарненської міської територіальної громади, визначеного пунктом 1 цього розпорядження, яке перебуватиме на балансі Сарненської міської ради безоплатно у власність, у безоплатне тимчасове користування оформляти акти приймання-передачі майна із погодженням останніх з начальником районної військової адміністрації та подавати на затвердження Сарненському міському голові.
  4. Це розпорядження міського голови та акти приймання-передачі майна, визначені пунктом 3 цього розпорядження підлягають затвердженню на сесії міської ради.
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови В.МІЩЕНЮ.

 

 

 

 

      Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
27v-majno_dlja_potreb_teroboroni-a7072.doc.doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про внесення змін до рішення виконавчогокомітету міської ради від 09.07.2021 № 376«Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Сарненської міської ради та її складу» (зі змінами)

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про розгляд заяви ТОВ «Полюс-Сервіс» щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми   по здійсненню благоустрою на 2022-2024 роки

Пошук документів