№27б від 25 лютого 2022 року "Про надання дозволу на заправку транспортних засобів паливно- мастильними матеріалами, задіяних у протидії військовій агресії російської федерації проти України"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

25 лютого 2022 року                                                                                      № 27 б

Про надання дозволу на заправку

транспортних засобів паливно-

мастильними матеріалами, задіяних

у протидії військовій агресії російської

федерації проти України

У зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України, з метою негайного забезпечення охорони громадського порядку під час воєнного стану, належного функціонування добровольчого формування територіальної громади, надання своєчасної та необхідної допомоги військовим підрозділам, волонтерам та волонтерським організаціям, керуючись Конституцією України, відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», беручи до уваги Указ Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затверджений Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», на підставі статті 23 Закону України «Про основи національного спротиву», статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Негайно проводити заправку транспортних засобів паливно- мастильними матеріалами на потреби військових підрозділів, батальйонів територіальної оборони, добровольчого формування територіальної громади, волонтерів та волонтерських організацій та інших задіяних транспортних засобів у протидії військовій агресії російської федерації проти України.

У подальшому проводити заправку транспортних засобів паливно- мастильними матеріалами на вищезазначені потреби за письмовим зверненням, у разі нагальної потреби чи крайньої необхідності проводити заправку транспортних засобів паливно-мастильними матеріалами під час воєнного стану на потреби для забезпечення протидії військовій агресії російської федерації прози України негайно з подальшим письмовим оформленням.

1. Визначити матеріально-відповідальною особою за облік та заправку транспортних засобів паливно-мастильними матеріалами, відповідно до цього розпорядження, водія автотранспортних засобів фінансово- господарському відділу Сарненської міської ради Леончика Володимира Олексійовича.
  2. Водію автотранспортних засобів фінансово-господарського відділу

Сарненської міської ради Леончику Володимиру Олексійовичу облік та заправку транспортних засобів паливно-мастильними матеріалами, згідно цього розпорядження, вести відповідно до Журналу обліку та видачі паливно-мастильних матеріалів під час воєнного стану, який є пронумерованим, прошитим та скріпленим печаткою Сарненської міської ради.

1. Фінансово-господарському відділу Сарненської міської ради списання

з балансу Сарненської міської ради паливно-мастильних матеріалів, виданих під час воєнного стану, згідно Журналу обліку та видачі паливно-мастильних матеріалів під час воєнного стану, проводити на підставі рішень виконавчого комітету Сарненської міської ради з подальшим їх затвердженням на сесіях міської ради.

1. Це розпорядження підлягає затвердженню на сесії міської ради.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови В.МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"

25 квітня 2024